Başa Dön

İade Koşulları

Aşağıda belirtmiş olduğumuz iade şartlarına uyan tüm ürünlerinizi, kargoyu teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret ödemeden değişim yapabilir veya iade edebilirsiniz.

 

1.   Ürünlerinizi orijinal kutu veya ambalajı ile iade etmelisiniz.

 

2.   Orijinal kutusu zarar görmüş veya üzerine koli bandı yapıştırılmış ürünlerde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır.

 

3.   İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir. Üye girişi yaptıktan sonra info@farkon.com.tr mail adresine sipariş numaranız ile iade nedeninizi açıklayarak ve ürüne ait iade sebebini gösterir netlikte ürün görselleri ekleyerek lütfen tarafımıza iletin.

 

4.   Demonte ürünlerinin kurulumu yapılmadan önce herhangi bir hasar veya hata olup olmadığının kontrol edilmesi gerekir. Kurulum yapılan demonte ürünlerinde iade veya değişim yapılmamaktadır. Kurulumdan sonra çıkan eksik parçalar için parça gönderimi yapılmaktadır.

 

5.   Kişiye veya kuruma özel üretilen ürünler için iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır.

 

6.   Kullanılmış ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

 

7.   Size gelen faturanın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurup ürünle birlikte iade etmeniz gerekir.

 

8.   Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

 

9.   Kurulum yapılmadan önce tespit edilmiş olan hasarlı veya eksik parçası olan demonte ve monte ürünlerinde eksik parçaların gönderimi yapılabilmektedir.

 

10. Ürününüz tarafımıza ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz yapılacaktır.

 

11. İade veya değişim talebiniz size anlık olarak mail ile bildirilecektir. Bu şekilde talebinizi takip edebilirsiniz. İade şartlarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecek ve geri gönderilecektir.